تولید کنندگان برتر میلگرد در ایران

تولیدکنندگان برتر میلگرد

تولیدکنندگان برتر میلگرد در ایران

صنعت تولید محصولات فولادی در کشور دارای پیشرفت های بسیاری بوده است. کارخانه های زیادی در ایران اقدام به تولید فولاد با استانداردهای متفاوت میکنند. با توجه به نوسانات زیادی که بازار آهن تجربه کرده است با این حال این صنعت همچنان بسیار رایج میباشد. 

باتوجه به اهمیت صنعت فولاد در ایران ، کارخانه های بزرگی به تولید انواع فولاد میپردازند که هرکدام نیز دارای قدمت بسیاری میباشند و علاوه بر تامین نیاز بازار داخلی، قادر به صادرات نیز هستند.

یکی از انواع محصولات فولادی میلگرد است که دارای کاربردهای بسیاری در صنعت و همچنین ساختمان سازی میباشد. از میلگرد برای افزایش مقاومت کششی بتن استفاده میگردد تا از ترک خوردگی آن جلوگیری شود.در این مقاله به معرفی صنعت تولید فولاد و تولیدکنندگان برتر میلگرد میپردازیم.

تولید میلگرد

کارخانه ذوب آهن اصفهان

بزرگترین کارخانه تولیدکننده فولاد در کشور کارخانه ذوب آهن اصفهان میباشد که در سال 1346 تاسیس شد. این مجموعه بسیار گسترده میباشد و سالانه بیش از ده میلیون تن محصولات فولادی تولید میکند و همچنین تولید کننده برتر در کشور میباشد. کیفیت بالای تولید در کارخانه ذوب آهن اصفهان آن را از سایر تولیدکنندگان متمایز ساخته است و قیمت میلگرد اصفهان با توجه به کیفیت بالای آن دارای قیمت مناسب نیز میباشد.

فولاد خراسان

فولاد خراسان در سال 1391 تاسیس شد و فعالیت خود را آغاز کرد. این مجموعه بصورت تخصصی به تولید میلگرد میپردازد. میلگردهای تولید شده توسط این کارخانه مطابق با سه نوع استاندارد تولید میگردد و تولید آن بصورت سالانه حدود پانصد هزار تن میباشد. قیمت میلگرد فولاد خراسان دارای  قیمت مناسب میباشد.

آریا ذوب

مجموعه آریاذوب فعالیت تولید خود را در سال 1383 در شهر تبریز آغاز کرد. این کارخانه انواع محصولات فولادی از جمله لوله ، قوطی ، ورق ، پروفیل و میلگرد را تولید میکند. این مجموعه سالانه سیصد و بیست هزار تن میلگرد را با استانداردهای متنوع تولید میکند. قیمت تولیدات مجموعه آریاذوب مناسب میباشد اما تحت تاثیر نوسانات بازار مانند سایر محصولات فولادی دچار نوسان میشود.

تولید میلگرد

پرشین فولاد

کارخانه پرشین فولاد بیش از سی دهه سابقه تولید دارد. در این کارخانه سالانه یک میلیون و چهاصد هزارتن پروفیل فولادی تولید میشود و همچنین سالانه پانصد هزار تن میلگرد نیز به بازار عرضه میگردد. کارخانه پرشین فولاد یکی از تولید کنندگان محصولات فولادی برای پروژه های عمرانی میباشد.

سرمد ابرکوه یزد

کارخانه سرمد ابرکوه یزد فعالیت تولیدی خود را از سال 1391 آغاز کرده است و سالانه بیش از چهارصد و پنجاه هزار تن میلگرد تولید میکند. میلگردهای تولید شده توسط این مجموعه تحت نظر شرکت ایتالیایی STG تولید میشود که دارای مقاومت و استحکام بالاییست به همین دلیل میلگردهای تولید شده توسط این کارخانه بسیار مورد توجه پیمانکاران میباشد.

فولاد روهینا جنوب

این مجموعه فعالیت خود را در سال 1389 در شهر دزفول آغاز کرد. کارخانه فولاد روهینا جنوب تولید کننده انواع میلگردهای ساده و آجدار میباشد. تولید میلگرد توسط این مجموعه تحت استانداردهای جهانی میباشد و از استحکام بالایی برخوردار است.

فولاد شاهرود

این مجموعه در سال 1380 در شهر شاهرود تاسیس شده است. شرکت فولاد شاهرود تولید کننده انواع پروفیل های فولادی و غیرفولادی میباشد. یکی از محصولات تولیدی توسط این مجموعه میلگرد میباشد که بخشی از نیاز بازار را تامین میکند.

تولید میلگرد

فولاد کوثر اهواز

شرکت فولاد کوثر اهواز در سال 1342 در شهر اهواز تاسیس شد.تولید این کارخانه سالانه یک میلیون و چهارصد و سی و پنج هزار تن فولاد است و بخشی از نیاز بازار را تامین میکند. پیشبینی میشود تولید کارخانه فولاد کوثر اهواز به سه میلیون تن در سال برسد.

برای اطلاع از قیمت انواع میلگرد ، قیمت تیرآهن ، قیمت پروفیل ، قیمت لوله ، قیمت نبشی ، قیمت ورق ، قیمت سپری ، قیمت ناودانی و دیگر آهن آلات میتوانید به سایت آهن ملت مراجعه نمایید و یا با کارشناسان فروش در تماس باشید. 

فولاد ظفر بناب

شرکت فولاد ظفر بناب فعالیت خود را در سال 1383 در شهر بناب آذربایجان شرقی شروع کرد. این شرکت تولید کننده انواع محصولات فولادی از جمله ناودانی ، تیرآهن ، نبشی ، میلگرد ساده و آجدار و … میباشد. ظرفیت تولید این کارخانه سالانه معادل یک میلیون و نهصد و پنجاه هزار تن میباشد. 

 

درپاد تبریز

کارخانه درپاد تبریز در سال 1380 تاسیس شده است و از همان زمان تولیدات انواع مقاطع فولادی را آغاز کرده است. تولید سالانه این کارخانه به چهارصد و پنجاه هزار تن در سال میرسد. کارخانه درپارد تبریز تولید کننده انواع مقاطع فولادی به ویژه میلگرد میباشد.

 

صنایع فولاد کرمان

این کارخانه در 45 کیلومتری شهر بردسیر استان کرمان قرار دارد. از جمله محصولات مهم تولیدی در این صنعت میلگرد میباشد که ظرفیت تولید آن بصورت سالانه به دویست و بیست هزارتن میرسد. همچنین این مجموعه تولید کننده سایر مقاطع فولادی میباشد که ظرفیت تولید آن در سال به چهارصد و چهل هزار تن میرسد.

 

 

admin
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *