جدول وزن پروفیل

جدول وزن پروفیل

برای محاسبه وزن یک پروفیل فولادی باید به چند سوال پاسخ دهید. اول اینکه چه نوع فولادی مدنظر شماست؟ یکی از متغیرهای بسیار مهم برای محاسبه وزن پروفیل ، چگالی آن میباشد. در ادامه جدول وزن پروفیل آورده شده است.

 

در درجه اول چگالی پروفیل فولادی به ترکیبات شیمیایی آن بستگی دارد. دومین موردی که شما باید مدنظر داشته باشید طول (L) ، عرض (w) و ضخامت (T) ، آن میباشد. اگر این سه فاکتور را در هم ضرب کنید چگالی آن بدست خواهد آمد.

 

برای محاسبه وزن پروفیل فولادی به چند فاکتور از جمله تراکم ، طول ، عرض و ضخامت نیاز است. با داشتن این اطلاعات به راحتی و با استفاده از فرمول میتوانید وزن پروفیل را بدست آورید. وزن پروفیل از شاخصه های مهم آن میباشد زیرا بطور مستقیم بر قیمت آن تاثیرگذار است.

 

پروفیل ها دارای کاربردهای متفاوتی میباشند و در انواع مختلفی موجود هستند. از جمله کاربرد آنها در ساختمان سازی و صنعت میباشد و به طور کلی به دو دسته پروفیل سبک و پروفیل سنگین تقسیم بندی میشوند به همین دلیل اطلاع از وزن آن در جدول وزن پروفیل بسیار حائز اهمیت است.

 

برای محاسبه وزن پروفیل روش های مختلفی وجود دارد که میتوانید به سایت فروش محصول ، استفاده از فرمول برای محاسبه وزن و یا استفاده از جدول وزنی مراجعه نمایید. نوع دیگری از دسته بندی قوطی پروفیل ، قوطی پروفیل باز و قوطی پروفیل بسته میباشد. از جمله قوطی پروفیل های باز میتوان به پروفیل زد اشاره کرد.

با توجه به اینکه پروفیل ها کاربردهای متفاوتی در صنعت ساختمان سازی از جمله ساخت نرده ، در و پنجره و … دارند لذا بصورت گسترده تولید میشوند و دارای اشکال و دسته بندی های متفاوت میباشند. آهن ملت جدول وزن پروفیل را در ادامه برای شما ارائه کرده است تا بتوانید مطابق با وزن موجود ، محصول موردنظر خود را انتخاب نمایید. 

جدول وزن پروفیل

پروفیل مستطیلی کاربردهای مختلفی در صنعت و یا ساختمان سازی دارند از جمله کاربرد آن میتوان به اسکلت فلزی یک بنا اشاره کرد. پروفیل ها مقاومت و استحکام یک سازه را افزایش میدهند و در اندازه ها و ابعاد متفاوت تولید میشوند .این تفاوت ابعاد باعث متغیر شدن وزن آن میشود. در ادامه جدول وزن قوطی مستطیل آورده شده است.

 

با داشتن وزن قوطی میتوانید قیمت پروفیل را محاسبه نمایید. محاسبه قیمت روز پروفیل باعث میشود که بتوانید براحتی هزینه نهایی پروژه را برآورد نمایید. پیش از خرید میتوانید با کارشناسان آهن ملت در ارتباط باشید تا خریدی مطمئن داشته باشید.

جدول وزن پروفیل
جدول وزن پروفیل
جدول وزن پروفیل
جدول وزن پروفیل
admin
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *