شرکت فولاد مبارکه اصفهان

فولاد مبارکه اصفهان

شرکت فولاد مبارکه اصفهان بزرگترین شرکت تولید کننده قطعات فولادی در ایران میباشد که کیفیت محصولات تولیدی آن بسیار بالا بوده و دارای قیمت مناسب میباشد.

 

این شرکت در نزدیکی شهر مبارکه واقع شده است. شرکت فولاد مبارکه تولید کننده انواع پروفیل است و همچنین تامین کننده مواد اولیه بسیاری از شرکت ها مانند خودروسازی ، پتروشیمی ، گاز، نفت ، کشتی سازی و صنایع دیگر میباشد.

 

این شرکت در حال حاضر قادر به تامین نیازهای سه هزار شرکت میباشد. شرکت فولاد مبارکه اصفهان در راستای ارتقا نیازهای ارزی ، صادرات محصولات را به سی و هشت کشور در جهان انجام میدهد.

فولاد مبارکه اصفهان

مساحت این کارخانه سی و پنج کیلومتر مربع میباشد که در نزدیکی شهر مبارکه اصفهان واقع شده است و موقعیت آن در هفتاد و پنج کیلومتری شهر جنوب غربی اصفهان میباشد.

 

عملیات اجرایی و ساخت و ساز این کارخانه در سال 1360 آغاز شد. بیش از پانصد هزار تن ماشین آلات و تجهیزات در این مجتمع قرار گرفته است . 

 

تولیدات این شرکت بسیار متنوع میباشد. ازجمله محصولات تولیدی میتوان به سه دسته نورد گرم و اسید شویی ، نورد سرد و محصولات پوشش دار اشاره کرد.

 

محصولات نورد گرم و اسید شویی شامل لوله انتقال سیالات ، پروفیل ساختمانی ، مخازن و ظروف تحت فشار اسکلت فلزی سنگین ، لوله ، ماشین آلات و خوردوهای حمل و نقل سبک و سنگین ، صنایع فلزی و ماشین آلات صنعتی میباشد .

 

محصولات تولیدی به روش نورد سرد نیز شامل لوازم بهداشتی ، ماشین آلات و خودروسازی ، کانتینر ، مخازن حمل مایعات است.

 

از جمله محصولات پوشش دار نیز میتوان به قوطی و محصولات بسته بندی ، صنایع فلزی سبک ، کانتیتر ، لوازم بهداشتی و صنایع الکتریکی اشاره کرد.

فولاد مبارکه اصفهان

محصولات تولیدی با فناوری جدید

فولاد با کربن پایین برای صنایع خودروسازی

فولاد با استحکام بالا برای ذخیره و حمل گاز مایع

فولاد با کربن بالا برای عملیات حرارتی

فولاد مقاوم در برابر خوردگی

فولاد مقاوم به خوردگی اتمسفر برای ساخت داکت های احیا مستقیم

فولاد مولیبدن دار برای ساخت سازه های مقاوم به حرارت

فولاد میکرو آلیاژی با استحکام بالا برای ساخت کشنده های سنگین

تولید محصولات برای حوزه صنایع خودروسازی ، نفت و گاز

ساخت لوله های انتقال گاز

ورق مورد نیاز برای صنایع دریایی

فولادهای میکرو آلیاژی برای تولید محصولات پوشش دار جهت قطعات تقویتی خودرو

فولاد گالوانیزه با استحکام بالا

فولاد بصورت کلاف سرد جهت بدنه خودرو

 

فولاد مبارکه اصفهان

سخن پایانی

شرکت فولاد مبارکه اصفهان در زمینه تولید و بهره برداری ، اشتغال زایی ، بومی سازی تولید و حمایت از تولید ملی ، فروش و بازاریابی و همچنین فعالیت های تحقیقاتی بسیار موفق بوده است . جمع اشتغال مستقیم و غیرمستقیم فولاد مبارکه اصفهان ۳۵۲۲۹۰ نفر میباشد .

admin
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *