قیمت میلگرد

قیمت میلگرد

بازرگانی توان کاوش شکیبا در تمامی مراحل خرید میلگرد اعم از اقدامات لازم پیش از خرید تا زمان تحویل محصول، در کنار شما مشتریان عزیز قرار دارد. از همین رو در ادامه این مطلب ضمن اعلام قیمت روزانه میلگرد ، این محصول را با تمامی مشخصات فنی که لازم است پیش از خرید بدانید برای شما آورده ایم. لطفا تا انتهای این مطلب همراه ما باشید. برای مشاهده میلگرد و انواع آن کلیک کنید. در استانداردهای بین المللی و صنعتی نام میلگرد به مقاطع فولادی طویل و توپر داده می شود که یا به طول 6 و یا 12 متر می باشد. در واقع این میله های توپر با قرار گیری در میان بتن خاصیت کشسانی به آن داده و به اصطلاح بتن را در برابر تنش های ناشی از زمین لرزه مسلح می کند. معمولا این مقاطع بر روی سطح خود شیار هایی دارند که موجب ایجاد پیوند مستحکم تری میان آرماتور و ملات بتن خواهد شد. این آج ها مطابق با استانداردهای جهانی در 3 گرید یا سه آنالیز تولید می شود که هر کدام دارای مشخصه های مخصوص به خود می باشند و برای مصارف مخصوص به خود مناسب هستند. مقاطعی که تا اینجا معرفی کردیم یعنی سه گرید A3 - A2 و A4 اغلب در صنعت ساختمان سازی مورد استفاده قرار می گیرد. اما نوعی دیگر از این مقاطع تولید می شود که دارای خاصیت انعطاف پذیری بیشتری بوده، ضمن آنکه دارای سطحی صاف و صیقلی است، ضخامت کمی دارد و به صورت رول در بازار خرید و فروش می شود که مفتول نام دارد. ناگفته نماند گرید این نوع از میلگرد گرید A1 است. جهت دیدن جدول وزن و اشتال میلگرد و نحوه ی محاسبه ی وزن میلگرد کلیک کنید.

قیمت روز میلگرد

در تمامی پروژه های ساخت و ساز بتن و میلگرد جزء جدا نشدنی به حساب می آیند. بتن به دلیل بافت منسجم و بسیار محکمی که دارد در برابر نیروهای فشاری مقاومت بالایی از خود نشان می دهد ماده ای بسیار مناسب برای ساخت طبقات، سقف و ستون ساختمان می باشد. اما از طرفی این ملات پس از خشک شدن وزن بالایی به خود می گیرد و خشک و شکننده می شود. به همین ترتیب چنانچه در معرض لرزش و حرکات ناشی از زمین لرزه و... قرار بگیرد سریع تخریب خواهد شد. به همین دلیل با قرار دادن میلگرد که خاصیت کشسانی دارد این نیروی شکننده در بتن جبران می شود. البته کاربرد میلگرد در ساخت و ساز به همینجا ختم نمی شود و از آن به صورت میلگرد رکابی، خرک، ادکا، راستا، خاموت، سنجاقی و... مورد استفاده قرار می گیرد.

قیمت میلگرد امروز

استفاده گسترده از این محصول موجب شده تا تولید متنوع آن متناسب با کاربردهای مختلف احساس شود. بر همین اساس تولیدکنندگان و نوردکاران از ابتدا آن را متناسب با شرایط اقلیمی و میزان زمین لرزه هر منطقه تولید کردند. به عنوان مثال محیط اقلیمی در کشورهای اروپایی به گونه ای می باشد که میزان زمین لرزه آن کم است به همین دلیل میلگرد در استاندارد اروپایی با درصد بیشتری از منگنز تولید می شود که خاصیت کشسانی بالایی نداشته و برای مناطق زلزله خیز مناسب نیست. به همین ترتیب میلگردهای ساخت مناطق آسیای شرقی که مناطق زلزله خیزی به حساب می آیند نیز با درصد بالای کربن تولید می شوند. میلگرد های پرکربن یا سیاه نسبت به تنش های لرزه ای مقاوم تر است. تنوع در این محصولات باز هم متنوع تر از این دو نوع بوده، چرا که در بازار انواع میلگرد با روکش اپوکسی ، انواع گالوانیزه ، FRP ، استیل ، فایبرگلاس موجود است. تولید این مقاطع با این آنالیزها و خواص متفاوت باعث تاب آوری بیشتر میلگرد در بتن و شرایط مرطوب را خواهد شد. لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان مستقر در واحد فروش بازرگانی آهن ملت و از طریق شماره تماس 02166675933 اقدام فرمائید.
جهت مشاهده قیمت میلگرد آجدار , قیمت روز میلگرد آجدار , میلگرد , قیمت جدید میلگرد , قیمت میلگرد , انواع میلگرد , قیمت روز میلگرد در بازار , قیمت میلگرد امروز , قیمت جدید میلگرد به سایت آهن ملت مراجعه نمایید.
برای اطلاع از نحوه ی تحویل میلگرد اینجا کلیک کنید.

قیمت قیمت میلگرد
تاریخ آخرین بروزرسانی : 1 هفته پیش روز پیش
نام نوع سایز محل بارگیری تولید کننده قیمت عملیات بیشتر
قیمت میلگرد 32 آجدار A3 ذوب آهن اصفهان قیمت میلگرد 32 ذوب آهن اصفهان 14,000 تومان
قیمت میلگرد 28 آجدار A3 ذوب آهن اصفهان قیمت میلگرد 28 ذوب آهن اصفهان 13,550 تومان
قیمت میلگرد 25 آجدار A3 ذوب آهن اصفهان قیمت میلگرد 25 ذوب آهن اصفهان 13,500 تومان
قیمت میلگرد 22 آجدار A3 ذوب آهن اصفهان قیمت میلگرد 22 ذوب آهن اصفهان 13,400 تومان
میلگرد 20 آجدار A3 ذوب آهن اصفهان قیمت میلگرد 20 ذوب آهن اصفهان 13,200 تومان
میلگرد 18 آجدار A3 ذوب آهن اصفهان قیمت میلگرد 18 ذوب آهن اصفهان 14,000 تومان
میلگرد آجدار 16 ذوب آهن اصفهان A3 قیمت میلگرد 16 ذوب آهن اصفهان 14,500 تومان
میلگرد آجدار 14 ذوب آهن اصفهان A3 قیمت میلگرد 14 ذوب آهن اصفهان 14,000 تومان