قیمت ورق حرارتی

قیمت ورق حرارتی

قیمت ورق حرارتی در جدول بالا قابل مشاهده می باشد.

قیمت ورق حرارتی با توجه به ضخامت ها و استاندارهای مختلف، متفاوت می باشد. قیمت ورق عملیاتی حرارتی به روز شده در سایت آهن ملت موجود می باشد. برای اطلاع دقیق تر از قیمت ها نیز می توانید با کارشناسان ما در آهن ملت تماس بگیرید.

قیمت ورق حرارتی

انواع استاندارد آن در سایت آهن ملت موجود می باشد و قیمت ورق حرارتی با توجه به ضخامت آن متغیر است که شما کاربران محترم می توانید برای اطلاع دقیق از قیمت ورق حرارتی با آهن ملت تماس بگیرید.

ورق عملیاتی حرارتی شونده

برای ساخت قطعاتی که تحت بارگذاری های شدید کششی، خمشی و پیچشی قرار می گیرند کاربرد دارند. ورق عملیاتی حرارتی شونده حاوی عناصر آلیاژی مانند کروم، نیکل، مولیبدن و وانادیم می باشد. و برای ساخت قطعاتی با سطح مقطع بزرگ استفاده می شود که معمولا تحت بارگذاری شدید قرار می گیرند. ورق های عملیاتی حرارتی شونده دارای استحکام کششی بالا می باشند که پس از سختکاری و تمپر تا حدود 1300 N/mm2 استحکام کششی آنها افزایش می یابد.

روشهای عملیات حرارتی
<p.روشهای عملیات حرارتی به دو روش امکان پذیر می باشد. روش اول سختکاری حجمی می باشد که طی این روش به سختی 60 راکول سی دست می یابند. در روش سختکاری حجمی کل قطعه تحت عملیات حرارتی قرار می گیرد و به سختی 60 راکول سی می رسد. روش دوم سختکاری سطحی می باشد که سختکاری سطحی خود به دو صورت انجام میشود.یکی از روش های سختکاری سطحی آن است که تغییری در ترکیب شیمیایی سطح ورق نمی دهند و روش دیگر آن این است که برخلاف روش قبلی در ترکیبات شیمیایی سطح ورق تغییر می دهند.

عملیات حرارتی آلومینیوم

عملیات حرارتی آلومینیوم برای آلیاژهای معینی به کار میرود که می توان با استفاده از آن استحکام و سختی را افزایش می دهد. آلیاژهایی که به این روش به دست می آیند را ورق عملیات حرارتی پذیر می نامند. که فولادهای آلیاژی طی عملیات حرارتی آلومینیوم استحکام کششی آنها افزایش می باید و در صنایعی مانند صنایع خودروسازی که نیاز به قطعات با استحکام پذیری بسیار بالا دارند به کار می روند.

قیمت قیمت ورق حرارتی
تاریخ آخرین بروزرسانی : 4 هفته پیش روز پیش
نام نوع سایز محل بارگیری تولید کننده قیمت عملیات بیشتر
قیمت ورق MO40 آلمان ضخامت 30 قیمت ورق آلیاژی 30 آلمان 0 تومان
قیمت ورق MO40 آلمان ضخامت 25 قیمت ورق آلیاژی 25 آلمان 0 تومان
قیمت ورق MO40 آلمان ضخامت 20 قیمت ورق حرارتی 20 آلمان 0 تومان
قیمت ورق MO40 آلمان ضخامت 15 قیمت ورق آلیاژی 15 آلمان 0 تومان
قیمت ورق MO40 آلمان ضخامت 10 قیمت ورق آلیاژی 10 آلمان 0 تومان